Administrátor výrobného inžinieringu

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacplat 1 100€ po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora v tíme výrobného inžinieringu
• Vypracovanie technologickej dokumentácie (prac. postupy, návody, layouty pracovísk)
• Tvorba analýz vyváženia pracovísk a chronometráž
• Školenie pracovníkov výroby na základe dokumentácie
• Údržba dát v systéme SAP
• Úzka spolupráca s oddeleniami Výroby a Manažmentu kvality
• Optimalizácia procesov a zlepšenia vedúce k efektívnejšej výrobe – výroba a montáž plastových komponentov

Ponúkame:
  • výhodné platové ohodnotenie
  • práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť so silným zázemím na trhu
  • vzdelávanie a odborný rast
  • prácu vo výbornom kolektíve

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a proaktívny prístup k pracovným úlohám
Koncepčný pohľad, technické znalosti a myslenie
Chuť učiť sa nové veci

Skúsenosti so spracovaním plastov
Automotive - výhodou
Práca v systéme SAP - výhodou
CAD softvér skúsenosti - výhodou
Práca s technickou dokumentáciou - výhodou

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 4061159  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac