Technik automatizácie - Znalosť programovania PLC / SCADA

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1700 - 2300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu s nasledujúcou pracovnou náplňou:
• Samostatná činnosť v oblasti programovania PLC systémov (Siemens, Omron)
• Úprava existujúcich aplikácií a vytváranie nových
• Podnecovanie a realizácia optimalizačných riešení
• Zapájanie elektro- častí
• Oživovanie častí strojov a liniek v prevádzke

Ponúkame Ti:
- prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- ponúkame prácu v skvelom teame

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

• Znalosť programovania PLC / SCADA
• Znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
• Skúsenosti s programovaním robotov
. Samostatnosť, flexibilita a proaktívny prístup k pracovným úlohám
• Technické znalosti a myslenie

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 16 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prílohy 615/83
91926 Zavar
www.novaresteam.com

Kontakt

Kontaktná osoba: praca Novaresteam
E-mail: poslať životopis
ID: 3413561   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700 - 2300