Nástrojár vo výrobe plastových dielov

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 + príplatky nad zákonník práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a skúseného Nástrojára, ktorého pracovnou náplňou bude:
* analýza možných příčin zlyhania nástrojov a návrhy na zlepšenie
* údržba, montáž, demontáž, opravy a úpravy vstrekovacích foriem
* čistenie foriem
* technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
* dodržiavanie platných pracovných štandardov,
* rozvoj svojich znalostí
* zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
* ďalšie pracovné činnosti a úlohy budú prideľované a vykonávané v zmysle pokynov nadriadeného pracovníka.

  • platené nadčasy nad zákonník práce
  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť zvyšovania kvalifikácie
  • jazykové kurzy zdarma
  • firemný autobus zdarma
  • firemné akcie
  • stravné lístky v hodnote 4 eurá ( zamestnance platí 1 euro)

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti ako nástrojár z výrobnej spoločnosti minimálne 2-3 roky
  • orientácia v technickej dokumentácii a výkresoch
  • znalosť základov vstrekovanie plastov
  • aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať nadčasy

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: praca Novaresteam
E-mail: poslať životopis
ID: 3341286  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 + príplatky nad zákonník práce