IT technik (IT Local Responsible)

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83 Zavar Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho teamu, ktorý má skúsenosti z výrobnej spoločnosti na pozícii IT technik/Správca počítačovej siete.

  • správa IS podporujúcich výrobné systémy
  • správa aktívnych a pasívnych prvkov počítačovej siete
  • správa počítačov, tlačiarní a ďalších prvkov počítačovej siete
  • správa lokálnej telefónnej ústredne
  • zabezpečenie nepretržitého chodu IT technológií
  • zabezpečenie pravidelnej zálohy dát
  • vykonávanie pravidelných skúšok IT systémov
  • podporova koncových uživateľov
  • spolupráca s externými dodavateľmi

Ponúkame Ti:
  • prácu v medzinárodnom prostredí s možnosťou ďalšieho kariérneho rozvoja

Svoje životopisy zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
  • silná osobnosť s výbornými komunikačnými a analytickými zručnosťami
  • zmysel pre detail a dodržiavanie termínov
  • schopnosť a ochota zdielať vedomosti a skúsenosti s ostatnými členmi teamu
  • teamový hráč

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 3256133  Dátum zverejnenia: 29.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou