Analytik Logistiky-podpora zákazníka

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, Zavar, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
  • kontakt so zákazníkom v anglickom alebo francúzskom jazyku
  • sledovanie a monitorovanie skladových zásob
  • transport k zákazníkovi
  • sledovanie pokrytia stavu zásob u zákazníka
  • denná komunikácia so zákazníkom
  • správa portálov
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku (plánovanie, výroba, kvalita)
  • vytváranie KPI ukazovateľov
  • analýza prepravných nákladov
  • riešenie zákazníckych reklamácií

Ponúkame:
  • pracovný pomer počas zastupovania MD
  • výhodné platové ohodnotenie
  • práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť so silným zázemím na trhu
  • vzdelávanie a odborný rast
  • prácu vo výbornom kolektíve
  • rôzne benefity, ktoré upresníme na pracovnom pohovore

Svoje životopisy v slovenskom a francúzskom jazyku zasielajte prosím cez stránku profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, strojárske, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax na pozícii Logista
  • skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
  • zmysel pre detail a dodržiavanie termínov
  • MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint) – pokročilý
  • tímový hráč
  • Anglický jazyk - podmienkou (slovom aj písmom)
  • Francúzsky jazyk - výhodou

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: praca Novaresteam
E-mail: poslať životopis
ID: 2531904  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac1800 eur