1 900 EUR

Analytik Logistiky-podpora zákazníka

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, Zavar, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
1 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
- kontakt so zákazníkom v anglickom alebo francúzskom jazyku
- sledovanie a monitorovanie skladových zásob
- transport k zákazníkovi
- sledovanie pokrytia stavu zásob u zákazníka
- denná komunikácia so zákazníkom
- správa portálov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku (plánovanie, výroba, kvalita)
- vytváranie KPI ukazovateľov
- analýza prepravných nákladov
- riešenie zákazníckych reklamácií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1900 eur

Ponúkame:
- pracovný pomer počas zastupovania MD
- výhodné platové ohodnotenie
- práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť so silným zázemím na trhu
- vzdelávanie a odborný rast
- prácu vo výbornom kolektíve
- rôzne benefity, ktoré upresníme na pracovnom pohovore

Svoje životopisy v slovenskom a francúzskom jazyku zasielajte prosím cez stránku profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, strojárske, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii Logista
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
- zmysel pre detail a dodržiavanie termínov
- MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint) – pokročilý
- tímový hráč
- Anglický jazyk - podmienkou (slovom aj písmom)
- Francúzsky jazyk - výhodou

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 16 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prílohy 615/83
91926 Zavar
www.novaresteam.com

Kontakt

Kontaktná osoba: praca Novaresteam
Tel.: 033/3210822
E-mail: poslať životopis
ID: 2531904   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900 eur