Skladník pro Notino v Bratislavě

Notino

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
860 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jako skladník budeš součástí týmu "za oponou" a budeš nedílnou součástí našeho týmu v Bratislavě.

Nejedná se o velký sklad, kde se člověk snadno ztratí a je nutná manipulace s vysokozdvižným vozíkem. Naopak jde o skladnické práce v "zákulisí pobočky", kde se člověk snadno vyzná a kde má svůj klid.
Budeš vlastně support pro naše Beauty konzultanty a ulevíš jim od fyzické práce vzadu ve skladu, aby se mohly naplno věnovat zákazníkům v prostorách naší pobočky.

Co Tě u nás na pozici Skladníka čeká?

- Přijímat zboží z centrálního skladu na pobočku a dohlédnout, aby se dostalo až na své místo na regálu.
- Přijímat, zaskladňovat a vydávat objednávky z našeho e-shopu, které si zákazníci nechali poslat na pobočku k osobnímu vyzvednutí.
- Dělat údržbu skladu, tzn. přeskladňovat zboží tak, aby byl prostor efektivně využitý a nebyly tam jen samé poloprázdné boxy.
- Pracovat v interním softwaru firmy (např. při inventarizaci zboží) a s technikou obecně.

Co od Tebe očekáváme?

- Předchozí zkušenost na obdobní pozici
- Pozitivní přístup a důraz na týmovou spolupráci - jsme jedna velká rodina a příjemné pracovní prostředí je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, abychom věděli, že se navzájem na sebe můžeme 100% spolehnout.
- Kladný vztah k práci "fyzického rázu" - nejde o těžkou práci, jen budeš zkrátka většinu času na nohou...
- Kladný vztah k technologiím a důslednost (systémům, tabulkám, počítači, čtečce, systémům ani nastaveným procesům se nevyhneš)
- Předchozí zkušenost s chodem prodejny nebo skladu výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Ti za to nabídneme?
*stabilní práci na HPP v přátelském kolektivu.
*možnost vybrat si výplatu kdykoliv, vše jednoduše přes webovou/mobilní aplikaci
*samozřejmostí jsou benefity jako je stravenková karta, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, Multisport karta, příspěvek na odívání, teambuildingy ale i celofiremní akce atd.

Informácie o výberovom konaní

Zkrácený úvazek - 30 h/týden.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4571423  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac