Začni svou kariéru s Notinem - Administrativní podpora obchodního týmu

Notino

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.1.2023
Mzdové podmínky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Notino je aktuálně evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky. Z našich balíčků se těší lidé v 27 zemích Evropy, a protože nyní rozšiřujeme týmy, potřebujeme někoho, kdo nám pomůže nejen s administrativní agendou pro náš obchodní tým. Pokud chceš nastartovat svou kariéru, přivydělat si navíc ke svému studiu a přitom si vyzkoušet práci z domova, určitě čti dál.

Čemu se u nás budeš věnovat?
Administrativní podpora obchodního týmu
Zadávání dat od obchodních zástupců do interních systémů a aplikací
Příprava a zpracování podkladů v MS office, v Pdf formátu
Příprava reportů, statistik, práce v CRM systému
Zpracování a kontrola dat v systémech
Telefonická komunikace s klientem za účelem doplnění chybějících informací
Komunikace s ostatními členy týmu napříč celým oddělením
Běžné administrativní úkoly

Čím nám uděláš radost?
Pokročilou znalostí práce na PC, ideálně pak MS office s důrazem na Excel a Word, zkušenost s dalšími systémy výhodou.
Bez pečlivosti, důslednosti, dochvilnosti a proaktivity to nepůjde. Zároveň ceníme otevřenost, zájem učit se novým věcem a flexibilitu.
Důležité jsou taky výborné komunikační schopnosti -především otevřenost volání s klienty.
I když budeš pracovat z pohodlí domova, nevadí ti dorazit na školení do Brna.

Co ti za to nabídneme?
Můžeš se těšit na skvělý tým lidí, který tě vždy podrží a hned ti přiroste k srdci.
Možnost spolupracovat s řadou velmi inspirativních lidí, kteří jsou opravdu dobří v tom, co dělají.
Zároveň ti můžeme nabídnout flexibilitu v pracovní době a možnost práce z domova. Hlavní je, aby se práce skutečně udělala a vše fungovalo, jak má.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

administrativa, sales support

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4478813  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.