M&A Specialist

Notino

Miesto práce
Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Česká republika (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
70 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Notino je v současné době evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky ve 28 zemích Evropy. Jsme rychle rostoucí a dynamická společnost, která se nebojí ambiciózních cílů. Do našeho nově vznikajícího týmu M&A hledáme kolegu či kolegyni, jenž nám pomůže vybudovat silné oddělení Mergers&Acquisitions a rozšířit portfolio investic.

Můžeš pracovat z jakéhokoliv kouta České republice nebo i ze Slovenska. V případě potřeby můžeš využít naše krásné moderní kanceláře v Brně nebo v Praze.

Co bude Tvá náplň práce?

- exekuce vybraných M&A transakcí v celé Evropě od nabídky (nejen) až po uzavření obchodu
- nebudeš jen poradce – budeš odpovědný/á za realizaci a exekuci
- další rozvíjení spolupráce s danou společností (business development)
- pravidelné předkládání souhrnu a aktualizace transferu vedení společnosti
- úzká spolupráce s ostatními členy interního týmu (právníky, analytiky, techniky a ostatními) i s externími stranami (poradci, bankami, nákupčími, prodejci apod.)
- prozkoumávání nových společností na trhu – připravování studie proveditelnosti a finanční kalkulace
- spolupráce s týmem z financí na financovaní transakce
- příprava transakčních marketingových materiálů a obchodních plánů pro projekty na straně prodeje
- zajištění a koordinace příprav data rooms, vendor due diligence a ostatní transakční dokumentace

Zamestnanecké výhody, benefity

Spoluprací s námi získáš:

Tým M&A je nový a ty máš možnost naskočit do rozjetého vlaku. Našim cílem je expandovat. Objem akvizic bude narůstat a čekají nás čím dál, tím víc zajímavější projekty. Notino je nyní evropskou e-commerce jedničkou v prodeji parfémů a kosmetiky. Budeš součástí dynamického týmu i dynamické společnosti.

Čeká tě neformálně nekorporátní prostředí, obrovská volnost i flexibilita – své cíle budeš mít jasně definované, a to, jak se k nim dostaneš, bude zcela na tobě.

- možnost stát se celoevropským specialistou na M&A
- zapojení do zajímavých projektů a získání nových zkušeností
- nabízíme odpovídající platové ohodnocení a kvartální odměny
- možnost výběru mezi kontraktem a prací na HPP
- flexibilní začátek a konec pracovní doby (pevný úsek od 9:00 do 14:00)
- práci na HO dle potřeby
- 25 dní dovolené a 2 dny zdravotního volna
- v týmu M&A si dovolenou můžeš vybrat kdykoliv v roce, nemáme sezonnost
- pravidelné teambuildingy, pravidelné školení a workshopy
- další benefity: zaměstnanecká sleva na e-shopu notino.cz, MultiSport karta, stravenky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co očekáváme od Tebe?

- ukončené studium VŠ právního nebo ekonomického směru – výhodou
- 3 roky zkušeností z transakčního poradenství, auditu, M&A
- pracovní zkušenosti z ,,Velké čtyřky‘‘ – výhodou
- angličtinu na min. úrovni B2
- vynikající komunikační, vyjednávací a organizační dovednosti
- silné analytické a kritické myšlení
- schopnost pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí / multitasking prostředí, a přitom věnovat veškerou pozornost detailům
- důvěryhodnost, samostatnost, spolehlivost
- smysl pro detail, proaktivitu, zvídavost a chuť učit se novým věcem
- časovou flexibilitu

Nastoupit můžeš ihned nebo dle dohody. Tak neváhej a přihlas se. Čeká tě jen jeden pohovor s našim CFO Jakubem Šedým a strategickým ředitelem pro HR & Legal Michalem Danielem.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4419928  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac