Beauty konzultant/ka Notino - Bratislava CENTRAL

Notino

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Notino je jednotkou v online predaji parfumov a kozmetiky v Európe. Už však nie je len eshop! Vybudovali sme sieť kamenných predajní v 7 krajinách, kde prepojujeme svet online nakupovania s osobným zážitkom.

Naše predajne sú miestom, kde pracujú ľudia, ktorí milujú to, čo robia. Veríme, že krása má byť dostupná pre každého. Aby sa tak mohlo skutočne stať potrebujeme mať na každej predajni profesionálny tím Beauty Konzultantov – práve teraz tento tím chceme posilniť a hľadáme nových kolegov na predajňu v Bratislave (Central).

Čo ťa u nás v roli Beauty Konzultanta bude čakať?
• úlohou Beauty konzultanta je s nadšením pomáhať našim zákazníkom plniť ich priania a každý nákup meniť v jedinečný zážitok
• pre našich zákazníkov sa staneš sprievodcom svetom parfumov, dekoratívnej, skincare a vlasovej kozmetiky
• budeš sa venovať aj webovým zákazníkom pri výdaji objednávok z e-shopu
• podieľať sa na dosahovaní plánovaných mesačných cieľov predajne
• nebudeš pracovať len na predajnej ploche ale aj v sklade pobočky; na príjme tovaru, naskladňovaní a doplňovaní tovaru priamo na predajni
• moderné technológie: shade finder..
• samozrejmosťou je u nás aj upratovanie a starostlivosť o predajňu a jej zákulisie, aby sme sa tam dobre cítili my aj naši zákazníci.
• odmeníme ťa produktovým & procesným školením alebo napríklad workshopom zamareným na predajné schopnosti.

A čo ti Notino môže ponúknuť?
• prácu na plný úväzok pre európsku jednotku v online beauty svete
• motivujúci individuálny bonusový systém
• širokú škálu školení: produktového & procesného … až po školenia osobného rozvoja
• VIP cenník = zamestnanecká zľava na všetky produkty na našom e-shope notino.sk
• možnost vybrať si výplatu kedykoľvek, jednoducho cez mobilnú aplikáciu Advanto
• Multisport kartu
• príspevok na oblečenie
• profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

retail, obchod, sales, beauty,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo potrebuješ k tomu aby si zapadol do nášho tímu a zažiaril?

• máš aspoň rok skúseností v oblasti retailu, výhodou je prax v oblasti predaja beauty.
• poznáš základy KPI
• s nadšením sleduješ nové trendy a novinky v oblasti beauty
• si tímový hráč a chceš vytvárať príjemné prostredie pre tvojich kolegov a našich zákazníkov
• nechýba ti profesionálny prístup a reprezentatívne vystupovanie
• si časovo flexibilný - naše predajne majú otvorené aj cez víkend
• výhodou je pre nás angličtina – na predajni nás občas navštívia aj cudzinci
• a v neposlednom rade, že si človek, ktorý má chuť ďalej sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti.

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4413673  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac