Hľadá sa charizmatický parťák pre Notino! (skladník)

Notino

Miesto práce
Notino - Central, Metodova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7,5 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akčná vianočná sezóna sa rýchlo blíži a v Notine hľadáme nášho sezónneho skladníka na pobočku v Letme. Budeš náš pobočkový gentleman! Pokiaľ hľadáš pestrú prácu v „zákulisí pobočky“, kde sa ľahko vyznáš a chceš si v decembri privyrobiť nejaké tie peniaze na Vianoce (až 7,5 €/hod brutto), tak si tu správne. Práca u nás nie je nijak obzvlášť náročná a nejde o sklad, kde bez vozíka neurobíš ani krok. U nás totiž dosiahneš úplne na všetko!

Ako budeš u nás tráviť čas?

Nebudeme klamať, čas budeš tráviť prevažne so ženami :-) Predstavujeme si Ťa ako dôležitý support pre našich beauty konzultantov na pobočke. Pomôžeš im od fyzickej práce počas rušnej sezóny v sklade, aby sa mohli naplno venovať našim zákazníkom v priestoroch pobočky. Budeš doslovne ich super muž, na ktorého sa budú môcť kedykoľvek obrátiť. Náplňou tvojej práce bude predovšetkým:

• Príjem produktov z centrálneho skladu na pobočku a starostlivý dohľad nad tým, aby sa dostali až na svoje miesto v regáli.
• Budeš prijímať a naskladňovať objednávky z nášho e-shopu, ktoré si naši zákazníci nechali poslať na pobočku k osobnému odberu.
• Údržba skladu, pod ktorou si môžeš predstaviť preskladňovanie produktov tak, aby bol každý priestor efektívne využitý.
• Taktiež budeš pracovať v internom software (napr. pri inventarizácii produktov) a s technikou všeobecne – nemusíš byť technický typ, ale počítača alebo čítačky by si sa báť skutočne nemal.

• Na super prácu na DPP (v období 1. – 31. decembra) pre európskeho lídra v oblasti predaja parfémov a kozmetiky.
• Na skvelé platové ohodnotenie – bonus až 120 € za dochádzku
• Brigádničiť budeš v príjemnom prostredí našich krásnych pobočiek aj žien.
• Na priateľský kolektív, ktorý Ťa nenechá v štichu za žiadnej situácie a samozrejme skvelý vedúci k tomu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od Teba očakávame my?

• Pozitívny prístup a dôraz na tímovú spoluprácu – skvelý kolektív je pre nás jedna z najdôležitejších vecí vôbec. Pokiaľ máš aj zmysel pre humor, berieme Ťa hneď!
• Samostatnosť, spoľahlivosť a starostlivosť, aby to u nás na pobočke fungovalo aspoň na 100 %.
• Svaly, široké ramená, vypracované brucho? Nie je treba (ale môže byť :-P) Stačí nám pozitívny prístup k práci "fyzického rázu" – nejde o ťažkú prácu, len budeš prevažný čas na nohách.
• Predošlá skúsenosť s fungovaním predajne alebo skladu je výhodou.

Pôjdeš do toho s nami?

Zaujala Ťa naša ponuka? Vravíš si, že si ten pravý? Potom ostáva len posledný krok – stačí kliknúť na tlačidlo "ODPOVEDAŤ“ a my už sa Ti ozveme! Tešíme sa na Tvoje CV a ideálne aj krátky motivačný list :-)

Notino působí už ve 28 státech Evropy a chystáme další expanzi do nových zemí i mimo evropský kontinent. Bez nadsázky jsme také jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3517634  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 7,5 €/hod