Svetovalec za pomoč strankam

Notino

Place of work
Žilina
Contract type
full-time
Start date
03.09.2018
Basic wage component (gross) and other rewards
900 - 1000

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Podjetje Notino temelji na zaupanju in zadovoljstvu strank, zato je naš klicni center ključni del našega podjetja. Trenutno iščemo novega navdušenega zaposlenega, ki se pridruži naši slovenski ekipi. Potencialni kandidat za pomoč strankam bi moral biti empatičen z željo pomagati strankam.

Opis delovnega mesta

• skrb za slovenske stranke preko e-pošte in telefona
• informacije o izdelkih, zalogi in stanju naročila
• svetovanje in pomoč pri izbiranju izdelkov
• prevajanje angleških (čeških) besedil
• sodelovanje z drugimi oddelki podjetja (marketing, nabava, logistika)

Employee perks, benefits

Kaj ponujamo?

• zaposlitev za polni ali za krajši delovni čas (odvisno od vaših želja)
• prijazna ekipa, ki vam pomaga in neformalno delovno okolje
• feedback
• treningi, jezikovni tečaji
• prehranski boni, popusti za zaposlene, multisport kartica, sick days, dogodki (božična zabava, športni dan, piknik)
• sodobne pisarne – igralnica, jedilnica

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student
University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)
Postgraduate (Doctorate)

Language skills

Slovenian - Advanced (C1)

The position is suitable for a fresh graduate

Yes

Personality requirements and skills

Kaj pričakujemo?

• znanje slovenščine (na ravni rojenega govorca)
• odlično znanje slovenske slovnice
• znanje angleščine ali slovaščine
• profesionalni odnos
• dobre sposobnosti govornega komuniciranja
• računalniško pismenost
• timsko naravnanost
• velika mera empatije in potrpljenja
• prejšnja izkušnja iz klicnega centra je velika prednost

Advertiser

Brief description of the company

Notino is the largest beauty-specialist online retailer in Europe. We currently have online stores in 22 countries and we are planning to expand our business in many more markets this year. We were awarded by Deloitte as one of the 50 fastest growing technology companies for three consecutive years and are repeatedly voted as the #1 beauty online store in the Czech Republic, Hungary, Slovakia, or in Poland.

Number of employees

500-999 employees

Company address

Notino s.r.o.
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno
Czech Republic
www.notino.cz
ID: 3467234   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1000