Vedoucí účetního oddělení

Notino

Místo práce
Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhlašujeme pátrání po šikovném, schopném a nebojácném člověku, který zastane post vedoucí účetního oddělení a pomůže týmu udržet chod ekonomického oddělení. Potřebujeme toho, kdo se nebojí nových věcí, umí se soustředit a zvládne komunikovat napříč celou firmou. Zkrátka schopný a zralý člověk se zkušenostmi pro nás bude „tím pravým“.

Co bude Tvou náplní práce na této pozici?

-Koordinace činnosti účetního oddělení.
-Kontrola správnosti účetnictví.
-Zodpovědnost za měsíční a roční účetní závěrky.
-Řešení složitějších účetních operací.
-Komunikace s auditory, účetní závěrka, zpráva o vztazích.
-Zodpovědnost za zefektivňování stávajících procesů.
-Dokumentace procesů při rozšiřování a implementaci nových modulů a v rámci IS.
-Konsolidace.
-Správa vnitropodnikových faktur a faktur v rámci holdingu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme?

-Tvůrčí a zodpovědnou práci na HPP ve stabilní, avšak rychle rostoucí firmě.
-Pohodové a neformální pracovní prostředí v dynamickém týmu skvělých lidí.
-Flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domu.
-Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, účast na školení k aktualitám z oboru.
-Samozřejmostí jsou benefity jako stravenky, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, Multisport karta, možnost zvýhodněného mobilního tarifu, celofiremní akce atd.
-Moderní kanceláře – jak to u nás vypadá, si můžeš prohlédnout v sekci „Poznej nás“ na těchto stránkách.
-Nástup možný ihned, ale samozřejmě vše záleží na vzájemné dohodě.

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Finance, účetnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe požadujeme?

-Odborné znalosti v oblasti účetnictví a obecný přehled v daňové problematice.
-Zkušenost s účtováním organizační složky výhodou.
-Zkušenost s konsolidací.
-Zkušenost s problematikou DPH v některé z Evropských zemí výhodou.
-Předchozí praxi na pozici samostatná/ý účetní nebo hlavní účetní.
-Dobrou znalost angličtiny na komunikativní úrovni (úroveň B2).
-Pečlivost a samostatnost, ale to vnímáme u účetní/ho jako samozřejmost.
-Radost z týmové práce a pozitivní naladění, abychom se všichni do práce těšili.
-Časovou flexibilitu (především v období sezóny).
-Proaktivní přístup a odolnost vůči stresu.
-Chuť na sobě neustále pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat.
-Dobrá znalost Microsoft Excel výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v celé Evropě. Na trhu působíme od roku 2004 a stále jsme velmi mladá, pružná a rychle rostoucí firma se silným příběhem i s velkými ambicemi dělat svět kolem nás krásnější.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3104221  Dátum zverejnenia: 16.6.2017