Administratívna pracovníčka

Notársky úrad, Seberíniho 1, Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
apríl 2024
900 - 1 200 EUR/mesiacplatená práca nadčas, odmeny, príspevok na stravu v súlade s platnými právnymi predpismi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna práca na notárskom úrade, pošta, evidencia, fakturácia, osvedčovacia činnosť zamestnanca notára

adekvátne finančné ohodnotenie, stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, kultúrne pracovné prostredie

Okrem životopisu zašlite prosím odpovede na nasledovné otázky :
1. Čo očakávate od tohto zamestnania ?
2. Prečo hľadáte nové zamestnanie ?
3. Aké máte platové očakávania ohľadom nástupného platu a perspektívne výšku do budúcnosti ?
4. Akú máte predstavu o Vašej budúcnosti , resp. čo chcete v živote dosiahnuť, aké máte plány a ciele ?

Ponuky zasielajte výlučne mailom na : [email protected]
Uchádzači, ktorým neodpovieme do 30. 04. 2023, našim požiadavkám nevyhoveli.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
slovenský jazyk - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborná znalosť slovenského jazyka vrátane písomného prejavu, príjemné vystupovanie, primerané práci na notárskom úrade

-osvedčovanie pravosti podpisov a správnosti kópií,
-spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
-prejednávanie dedičských vecí,
-právno-konzultačná činnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3658629  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac