Zamestnanec poverený notárom

Notársky úrad Mgr. Tatiana Vršanská

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Notársky úrad so sídlom v Bratislave hľadá študenta (najlepšie študent I., II., III. alebo IV. ročníka, nemusí ísť o študenta práva) na výkon pomocných prác pri výkone notárskej činnosti (polovičný úväzok). Nevyhnutná je maximálna zodpovednosť a dôslednosť práce. Nástup: ihneď, prípadne dohoda. Pracovná doba: cca 90 hodín mesačne (počas roka podľa rozvrhu v škole). Ponúkaná odmena 5,- Eur/hod plus príplatky zo zákona za víkendy a večernú prácu. Pracuje sa aj cez víkendy.
-osvedčovanie pravosti podpisov a správnosti kópií,
-vydávanie výpisov z externých registrov
-spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
-právno-konzultačná činnosť.

- stabilné pracovné miesto
- príjemný kolektív

Vítaná je prax u notára, advokáta, v administratíve alebo v kontakte so zákazníkmi, nie je však podmienkou. V prípade záujmu nás kontaktujte v čase od 08:30 do 15:30 hod. na telefónnom čísle: 02/55 64 02 59 a životopisy zasielajte na adresu: [email protected] Uchádzači, ktorým neodpovieme do 15.08.2023, nevyhoveli.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

notárska činnosť

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, radosť z práce s ľuďmi, schopnosť pracovať pod tlakom, schopnosť tímovej spolupráce

Notár poskytuje služby v zmysle Notárskeho poriadku, zák. č. 323/1992 Zb. v znení neskorších predpisov a súvisiacich právnych predpisov – Občianskeho zákonníka, Obchodného zákonníka, Civilného mimosporového poriadku, a pod. Notárske úkony sú účtované v zmysle vyhl. č. 31/1993 Z. z. v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4590229  Dátum zverejnenia: 25.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.