Notársky koncipient

Notársky úrad JUDr. Mária Gajdošová

Miesto práce
Kopčianska 8-10, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úkony , ktoré sú predmetom notárskej činnosti v zmysle § 22 zák. č. 323/1992 Zb. v aktuálnom znení, vrátane súvisiacich administratívnych úkonov.

Príjemné pracovné prostredie, možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.

Pre účely výberového konania Vás prosíme o zodpovedanie týchto otázok:
1./ Čo očakávate od tohto zamestnania ?
2./ Ktorej právnej profesii by ste sa chceli v budúcnosti venovať ?
3./ Aké sú Vaše platové očakávania nástupného platu a perspektívy do budúcnosti ?
4./ Aké máte plány a ciele, čo chcete v živote dosiahnuť ?

Životopis a odpovede na uvedené otázky prosíme zaslať elektronicky, na adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Uchádzači, na žiadosti ktorých nebudeme reagovať do 30. 09. 2021, nevyhoveli našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-aktívna znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov
-aktívny vodič
-komunikatívnosť, lojalita, príjemné vystupovanie

Notárskou činnosťou je najmä:
- spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
- osvedčovanie právne významných skutočností,
- konanie vo veciach notárskych úschov ,
- konanie vo veciach notárskych centrálnych registrov,
- činnosť osvedčujúcej osoby,
- vybavovanie dedičskej agendy,
- poskytovanie právneho poradenstva.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2574290  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac