Administratívna pracovníčka

Notársky úrad JUDr. Mária Gajdošová

Miesto práce
Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osvedčovanie pravosti podpisov, správnosti odpisov a kópií listín
- administratívna agenda,
- ekonomické činnosti.

Pre účely výberového konania Vás prosíme o zodpovedanie nasledovných otázok:
1/ Prečo hľadáte nové zamestnanie ?
2/ Čo očakávate od tohto zamestnania ?
3/ Aké sú Vaše platové očakávania nástupného platu a perspektívy do budúcnosti ?
4/ Aké máte plány a ciele, čo chcete v živote dosiahnuť ?

Životopis a odpovede na uvedené otázky prosíme zaslať elektronicky, na adresu: cv@notarba5.sk.

Na žiadosti bez odpovedí na uvedené otázky nebudeme reflektovať.

Uchádzači, na žiadosti ktorých nebudeme reagovať do 04. 05. 2018, nevyhoveli našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť nemeckého, anglického, prípadne iného jazyka na komunikatívnej úrovni,
- vítané vodičské oprávnenie

Notárskou činnosťou je najmä:
- spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
- osvedčovanie právne významných skutočností,
- konanie vo veciach notárskych úschov ,
- konanie vo veciach notárskych centrálnych registrov,
- činnosť osvedčujúcej osoby,
- vybavovanie dedičskej agendy,
- poskytovanie právneho poradenstva.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kopčianska 8,10
85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 2189274   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou