Právnik

Nosko & Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500 brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právne vymáhanie problémových pohľadávok voči fyzickým a právnickým osobám
- zastupovanie v súdnych konaniach, konkurzných a reštrukturalizačných konaniach
- správa a navrhovanie právnych spôsobov riešenia zverených pohľadávok a dlžníkov v spolupráci s ekonómom
- priebežné monitorovanie vývoja zvereného portfólia pohľadávok, plnenia dohodnutých podmienok
- právna podpora pre klienta v oblasti vymáhania pohľadávok
- aktívna a samostatná komunikácia s dlžníkmi, ostatnými povinnými osobami a externými partnermi pri vymáhaní pohľadávok
- participácia na projektoch realizovaných u klienta v súvislosti so správou problémových pohľadávok, tvorbou opravných položiek, sledovania vymožiteľnosti pohľadávok
- vypracovávanie vzorovej a neštandardnej zmluvnej dokumentácie (segment banking & finance)

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - u klienta.
Práca je vhodná pre advokátskeho koncipienta alebo advokáta s praxou 2-4 roky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v bankovníctve, v oblasti vymáhania pohľadávok alebo v advokátskej kancelárii min. 2 roky
2

- analytické myslenie, dôslednosť a schopnosť navrhovať primerané riešenia
- schopnosť tímovej spolupráce, samostatnosť, proaktivita a iniciatívnosť pri správe zverených pohľadávok
- komunikatívnosť a schopnosť viesť rokovania s dlžníkmi
-znalosť práce s PC – MS Outlook, MS Word, MS Excel a MS Powerpoint

Nosko & Partners s.r.o. je advokátska kancelária zameraná na poskytovanie právnych služieb pre slovenskú a zahraničnú klientelu predovšetkým v oblasti obchodného a investičného práva, práva nehnuteľností, konkurzného práva a vymáhania pohľadávok. Kladieme dôraz na riešenia šité na mieru, vysokú kvalitu poskytovaných služieb a osobný prístup ku klientovi. Do nášho mladého a dynamického tímu hľadáme nových kolegov, ktorí majú pozitívny prístup, drive a chuť učiť sa nové veci. Ponúkame zaujímavú pracovnú náplň, stimulujúce pracovné prostredie a perspektívu profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zámocká 14
811 01 Bratislava
ID: 3991665  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac