Právny asistent

Nosko & Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívny back-up, research, príprava podkladov, práca s judikatúrou, príprava jednoduchých právnych podaní, back-up v konkurzných konaniach, pri vymáhaní pohľadávok a pri príprave elektronických podaní, komunikácia so súdmi a orgánmi štátnej správy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nosko & Partners (MKA Nosko) je advokátska kancelária zameraná na poskytovanie právnych služieb pre slovenskú a zahraničnú klientelu predovšetkým v oblasti corporate & commercial, insolvenčného práva a vymáhania pohľadávok. Pôsobíme v Bratislave a v Prahe. Kladieme dôraz na riešenia šité na mieru, agilitu a osobný prístup ku klientovi. Do nášho tímu hľadáme nových kolegov, ktorí majú pozitívny prístup, drive a chuť učiť sa nové veci. Ponúkame zaujímavú pracovnú náplň, stimulujúce pracovné prostredie a perspektívu profesionálneho rastu. Bližšie info o nás nájdete na našich webových stránkach www.mkanosko.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1893905  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.