Vodič / vodička dodávky do 3,5 tony

NosKin, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda pri hlavnom pracovnom pomere od 1200,-€ + 20% odmeny podľa výsledkov práce, plus dochádzkový bonus 50€, plus prípadné nadčasy, sviatky apod. podľa legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej rodinnej firmy, ktorej poslaním je prinášať zdravé a kvalitné potraviny od lokálnych farmárov, hľadáme vodiča - skladníka, ktorý poteší zákazníkov chutnými potravinami a milým prístupom.

Náplň práce:

- príprava a vychystávanie objednávok v sklade
- nakládka tovaru
- rozvoz tovaru dodávkou do 3,5 tony podľa rozpisu trás
- komunikácia so zákazníkom
- práca s hotovosťou
- práca s terminálom

- pracovný čas PONDELOK – PIATOK flexibilný podľa počtu objednávok, zvyčajne od 6:00 alebo od 14:00 podľa dohody s vybratým kandidátom

Ponúkame
• prácu v mladom kolektíve zapálenom pre misiu firmy
• otvorenosť novým nápadom, podnetom
• dochádzkový bonus
• prístup k zdravým, kvalitným potravinám, zelenine a ovociu, zaujímavým slovenským výrobkom
• služobný automobil a telefón k dispozícii

Viac o nás nájdete na našej webstránke TU : https://www.farmove.sk/o-nas

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
• človeka, ktorý rád šoféruje = aktívny vodič
• vyhovuje mu práca od pondelka do piatka (podľa objednávok) resp. podľa dohody
• človeka, ktorému je blízka vízia a misia našej firmy (podpora lokálnych farmárov, zdravé, kvalitné poctivé potraviny do domácností a firiem)
• má príjemné vystupovanie voči zákazníkom a kolegom
• plusom sú predchádzajúce skúsenosti práce šoféra, ale nie podmienkou

OD FARMÁROV PRIAMO K VÁM DOMOV
Od začiatku sme sa snažili robiť niečo naviac. Okrem kvalitných, čerstvých, lokálnych a sezónnych potravín sme si vždy dávali záležať aj na tom, aby naše podnikanie bolo prínosom nielen pre našich zákazníkov, farmárov, komunitu, ale aj pre životné prostredie, našu krajinu a planétu. Debničkovanie redukuje uhlíkovú stopu spojenú s prevozom, skladovaním a predajom potravín na minimum pri zachovaní maximálneho nákupného
komfortu.

Pôsobíme v oblasti obchodu s farmárskymi potravinami už od roku 2013. Naša misia je podporovať slovenskú farmársku produkciu a predaj zdravých potravín a ich doručenie v najvyššej kvalite priamo k zákazníkovi.

Prevádzka: BRATISLAVA, Rača, Na Pántoch 10.
Viac o nás nájdete tu: https://www.farmove.sk/o-nas
alebo https://www.farmovedoprace.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4546714  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac