1 050 - 1 200 EUR

Vodič / vodička malej dodávky do 3,5 tony

NosKin, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / júl 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: rozvážanie objednávok pre našich zákazníkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050 brutto + nadčasy

Čo ponúkame:
• prácu v mladom kolektíve
• otvorenosť novým nápadom, podnetom
• benefity (prístup k zdravým, kvalitným potravinám, zelenine a ovociu, zaujímavým slovenským výrobkom)
• Základná zložka mzdy v € (v hrubom) = 1050 / mesiac
• Nadčasy = sú navyše preplatené

Odpracovanie pracovného fondu + nadčasy – variabilne počas dňa/podľa dohody.

Viac o práci + foto z práce nájdete na našej webstránke TU https://www.svetbedniciek.sk/blog/praca-vo-svete-bedniciek

Informácie o výberovom konaní

Životopis aj motivačný list posielajte na [email protected]
Viac info na 0902 686 176. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VODIČ / VODIČKA dodávky do 3,5 tony
Koho hľadáme:
• človeka, ktorý rád šoféruje a má príjemné vystupovanie :)
• pracuje sa od pondelka do piatka (podľa objednávok) resp. dni podľa dohody
• človeka, ktorému nie sú cudzie základné myšlienky Sveta Bedničiek (podpora lokálnych farmárov, zdravé, kvalitné poctivé potraviny)
• vie sa vcítiť do našich zákazníkov, a je slušný, milý a úctivý k zákazníkom
• plusom sú predchádzajúce skúsenosti práce šoféra, ale nie je podmienkou

Pôsobíme v oblasti internetového obchodu s potravinami už 6 rokov.
www.svetbedniciek.sk. Podporujeme regionálnu produkciu potravín. Sklady a kancelária: BRATISLAVA, Rača, Na Pántoch 10.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Na Pántoch 10
83106 Bratislava - Rača

Kontakt

ID: 3713134   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 brutto + nadčasy