Skladník/čka + Šofér/ka vo Svete Bedničiek :)

NosKin, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 10-18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- váženie ovocia a zeleniny a manipulácia s ovocím a zeleninou a ostatným tovarom v sklade, skladanie debničiek podľa objednávok, kontrola kvality tovaru
- rozvážanie objednávok našim zákazníkom
- Pracovná doba: 8:00 - 16:30

Viac o práci + foto z práce nájdete na našej webstránke TU https://www.svetbedniciek.sk/blog/praca-vo-svete-bedniciek

- UBYTOVANIE ZABEZPEČÍME
- v prípravovni zeleniny a ovocia, v ktorej sa pracuje, je celoročne príjemná konštantná teplota cca 16 st. C
- nočné sa u nás nerobia
- prácu v príjemnom kolektíve
- otvorenosť novým nápadom, podnetom
- benefity:
- UBYTOVANIE zabezpečíme
- nákupné ceny za všetky naše produkty - prístup k zdravým, kvalitným potravinám, zelenine a ovociu, zaujímavým slovenským výrobkom za výhodnú cenu
- ponúkaný plat 850 brutto – nástupný plat - práca na TPP (850 brutto/160 h za mes.)

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme:
- človeka, ktorému nie sú cudzie základné myšlienky Sveta Bedničiek - podpora lokálnych farmárov, zdravé, kvalitné poctivé potraviny :)
- hľadá príjemný priateľský kolektív a rôznorodosť práce
- človeka, ktorý hľadá stabilnú prácu
- ktorému nie je práca cudzia a bude ich aj baviť, budete jedným z dôležitých článkov, na vás záleží, čo budú naši zákazníci konzumovať
- človeka, ktorý je dôsledný (vkladá zeleninu, ovocie a iný tovar do debničiek), je systematický
- plusom sú predchádzajúce skúsenosti práce skladníka, ale nie je podmienkou
- výhodou predošlá práca s ovocím a zeleninou (poznanie ich druhov)
- plusom aj predošlé skúsenosti práce šoféra
- vodičský preukaz sk. B

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OD FARMÁROV PRIAMO K VÁM DOMOV
Od začiatku sme sa snažili robiť niečo naviac. Okrem kvalitných, čerstvých, lokálnych a sezónnych potravín sme si vždy dávali záležať aj na tom, aby naše podnikanie bolo prínosom nielen pre našich zákazníkov, farmárov, komunitu, ale aj pre životné prostredie, našu krajinu a planétu. Debničkovanie redukuje uhlíkovú stopu spojenú s prevozom, skladovaním a predajom potravín na minimum pri zachovaní maximálneho nákupného
komfortu.

Pôsobíme v oblasti obchodu s farmárskymi potravinami už od roku 2013. Naša misia je podporovať slovenskú farmársku produkciu a predaj zdravých potravín a ich doručenie v najvyššej kvalite priamo k zákazníkovi.

Prevádzka: BRATISLAVA, Rača, Na Pántoch 10.
Viac o nás nájdete tu: https://www.farmove.sk/o-nas
alebo https://www.farmovedoprace.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3397507  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 brutto/mesačne