Predajca stavebnej techniky

Norwit Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
2 200 EUR/mesiacPo zaškolení veľmi zaujímavé hodnotenie zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj bágrov Kubota, stavebnej techniky Bomag a zametačov Mathieu.
Návštevy a poradenstvo zákaznikov v regióne Trenčín, Prievidza, Považská Bystrica.

Profesionálny rast, zastupovanie značiek svetových lídrov výrobcov stavebnej techniky.
Výborný dynamický tým, zahraničné školenia, firemný automobil a vysoko motivujúce platové ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na našu emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Z dôvodu vysokého dopytu si dovoľujeme k osobnému pohovoru prizvať vyselektovanú čast záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca s ľuďmi, komunikatívnosť, cieľavedomosť a snaha osobnostne rásť.

Firma Norwit Slovakia spol. s r.o. od roku 1996 úspešne zastupuje svetových lídrov vo výrobe stavebných strojov - bagre Kubota, hutniaca technika Bomag a zametače Mathieu. Firma má zastúpenie v dvoch obchodných strediskách Poprad a Bratislava. Spoločnosť poskytuje profesionálny servis na celom Slovensku, taktiež expresnú dodávku náhradných dielov a špeciálne ceny prevádzkových náplní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4471550  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac