Špecialista predaja – Obchodný zástupca

Nortia Products s.r.o.

Juhomoravský kraj, Vysočina, Zlínsky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Nortia Products s.r.o. je špecialistom v maloobchodnom a veľkoobchodnom predaji strešných krytín, strešných doplnkov a tiež dverí a brán.

Sme výhradným distribútorom spoločnosti Bratex Roofing na českom a slovenskom trhu

V súvislosti s dynamickým rozvojom firmy a rozšírením oddelení terénneho predaja otvárame nové pracovné miesta a ponúkame prácu na pozícii:

Špecialista predaja – Obchodný zástupca – Oddelenia strechy - pobočka Kroměříž

I - Miesto práce: - Česká republika (Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj)

Vaše úlohy na tejto pozícii:

• aktívny predaj a profesionálna obsluha zákazníkov v oblasti strešných krytín
• odborné a technické poradenstvo – podpora zákazníkov pri výbere vhodných výrobkov
• profesionálna obsluha súčasných firemných zákazníkov a nadväzovanie kontaktov s novými obchodnými partnermi
• získavanie nových realizačných firiem a aktívna spolupráca so súčasnými podnikmi
• efektívna spolupráca s predajnou kanceláriou
• príprava obchodných ponúk a prezentácia výrobkov
• realizácia zadaných množstevných a kvalitatívnych úloh
• zisťovanie potrieb zákazníkov, sledovanie trhových trendov a správania sa konkurencie na trhu

Výmenou za Vaše schopnosti:

• skúsenosť v práci na podobnej pozícii – bude dodatočnou výhodou
• technické a analytické myslenie
• spoznanie výrobkov a stavebného oboru
• dobrá organizácia pracovnej doby
• skúsenosti s realizáciou prezentácie výrobku a obchodným jednaním
• vysoko rozvinuté interpersonálne schopnosti
• otvorenosť novým skúsenostiam a ochota zvyšovať si kvalifikáciu
• zameranie sa na dosiahnutie profesijného úspechu

Vám garantujeme:

• stabilnú prácu vo firme, ktorá je v v Českej republike celoštátnym lídrom v distribúcii značkových výrobkov firmy „Bratex Roofing“ a iných renomovaných firiem v oblasti strešných krytín a garážových brán
• zaujímavú a rozvojovú prácu umožňujúcu budovanie vzťahov so zákazníkmi
• pracovnú zmluvu na plný úväzok alebo prácu na živnostenský list
• atraktívny systém odmeňovania + provízie z predaja
• možnosť profesijného rastu vďaka širokej ponuke školení
• nevyhnutné pracovné vybavenie
• prácu za podmienok partnerstva a kolegiality – dobrý a zohraný kolektív je pre nás prioritou.

Ponuky (profesijný životopis, motivačný list) spoločne s doložkou o ochrane osobných údajov zašlite prostredníctvom tlačítka:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Nortia Products s.r.o. je špecialistom v maloobchodnom a veľkoobchodnom predaji strešných krytín, strešných doplnkov a tiež dverí a brán. Firma Nortia Products s.r.o. je predovšetkým firma, v ktorej je najdôležitejší človek a jeho potreby.
ID: 4339619  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac