Logo NORTHFINDER a.s.

Špecialist(k)a zákazníckej podpory pre Northfinder s AJ

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
1 300 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny, sezónne príplatky upresníme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k horám či outdooru, baví ťa komunikácia s ľuďmi a prekážky berieš ako výzvy? Pridaj sa k nášmu veselému a zohranému tímu zákazníckej podpory pre výrobcu špičkového oblečenia do hôr Northfinder.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
- Uplatníš svoje nadšenie, extrovertnú dynamickú osobnosť, skúsenosti a jazykové schopnosti pri kompletnej starostlivosti o zákazníkov nášho medzinárodného eshopu
- Po zaškolení sa dokonale zorientuješ v našom sortimente
- Budeš komunikovať telefonicky aj emailom s koncovými zákazníkmi aj zahraničnými kolegami/kolegyňami
- Budeš hlavným kontaktom pre zákazníkov – postaráš sa teda o nich ako o vlastných
- Veľkou mierou sa podieľaš na dojme, ktorý si zákazníci z nášho eshopu odnesú
- Okrem slovenčiny príp. češtiny denne aktívne využiješ anglický jazyk
- Poradíš zákazníkovi/zákazníčke pred nákupom, vybavíš v systéme všetko okolo objednávky, usmerníš v prípade otázok
- Poradíš si v prípade sťažností a zabezpečíš nápravu
- Zodpovedáš za plynulosť procesov výmeny a vrátenia tovaru
- Podieľaš sa na tímových diskusiách o zlepšovaní procesov

Čo od teba očakávame?
- Skúsenosti s predajom, obchodom alebo zákazníckou podporou sú podmienkou
- Slovenčina alebo čeština na úrovni rodeného hovorcu je nutnosť (C2)
- Angličtina na vynikajúcej komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (C1)
- Poľský jazyk / Nemecký jazyk (C1) veľkou výhodou
- Pozitívny prístup k učeniu sa nových vecí, rýchle porozumenie a orientáciu v ekonomických systémoch, fakturácii
- Excelentnú komunikačnú zručnosť a orientáciu na riešenie problémov
- Schopnosť pracovať pod tlakom a psychickú odolnosť
- Schopnosť aktívne počúvať a reflektovať potreby zákazníkov
- Pozitívne a prozákaznícky ladenú osobnosť
- Zodpovednosť a doťahovanie vecí do konca
- Ochotu potiahnuť občasný nadčas, ak treba

Sadla ti táto ponuka? Ozvi sa nám!
Ak si sa v našom popise našiel/našla, pošli nám svoj životopis v slovenskom, českom alebo anglickom jazyku a pripoj pár slov o tom, prečo si myslíš, že si sadneme.

Čo bude ďalej?
Daj nám chvíľku, aby sme všetky dokumenty spracovali a dôsledne si ich prezreli. Rozhodujúcim faktorom pre nás je, aby boli splnené podmienky, ktoré sme uviedli vyššie. Vybraným uchádzačom sa ozveme osobne a dohodneme si ďalší postup. Súčasťou výberového konania bude aj skúšobný telefonický rozhovor so zákazníkom na nečisto, kde si obojstranne vyskúšame štandardnú pracovnú úlohu, s akými sa u nás denne stretneš.

V prípade, že sa neozveme do dvoch týždňov, dali sme prednosť iným kandidátom. Nehnevaj sa preto na nás a neváhaj si pozrieť naše ďalšie pracovné príležitosti v budúcnosti.

Čo ti ponúkame my?
- Zázemie etablovanej stabilnej slovenskej spoločnosti s dobrými hospodárskymi výsledkami, ktorá je na trhu od roku 1994 a neustále sa rozvíja, rastie a expanduje
- Prácu na pracovnú zmluvu na trvalý pracovný pomer
- Pracovnú dobu v pracovné dni od 8:00 do 16:00
- Kompetitívne finančné ohodnotenie a odmeny
- Možnosť príležitostnej práce z domu (home office)
- Príspevok na MultiSport kartu
- Dobrý pracovný kolektív a podporu kariérneho aj osobného rozvoja
- Miesto výkonu práce môže byť v našej kancelárii v Lužiankach alebo v Bratislave

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, zákaznícka podpora, backoffice

Počet rokov praxe

2

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Sarkozi
E-mail: poslať životopis
ID: 4752238  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac