Junior Grafik (fotograf)

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiackonečná mzda sa odvíja od preukázaných schopností a rokov praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho, mladého grafika a fotografa v jednom, ktorý má záujem sa posunúť ďalej a stane sa posilou nášho marketingového tímu. Sme skupina e-shopov pôsobiaca v rámci Európy. Na tejto pozícii získaš možnosť spolupracovať v oblasti online marketingu na výrobe bannerov, tvoju šikovnosť môžeš rozvíjať aj pri tvorbe produktových a reklamných videí. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Tvorba grafických návrhov rôznych typov: katalógy, letáky, inzercia, vizitky, prvky pre webové stránky, bannery, posty na sociálne siete, výrobky, logá, atď.
- Grafické spracovanie podkladov a následný export do vhodných formátov.
- Grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie. Kreatívny prístup so zameraním na stanovený cieľ komunikácie.
- Spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií reklamných kampaní.
- Participácia na plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti.
- produktová fotografia, úprava fotografií
- príprava fotografovanej scény – figuríny a oblečenie
- tvorba produktových videí
- natáčanie reklamných videí

- stabilita firmy pôsobiacej už 25.rokov na trhu
- nájdeš u nás hodnoty ako je serióznosť, poctivosť, tímový duch a dobré vzťahy
- pestrá, rôznorodá a zmysluplná práca, dostatok priestoru pre sebarealizáciu
- zaujímavá zamestnanecká zľava na nákup oblečenia
- teambuildingy a rôzne eventy vo veľmi pozitívnej a priateľskej atmosfére
- možnosť homeoffice

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.
V prípade záujmu o pozíciu nám pošli životopis, fotografiu, referencie a sprievodných pár slov o tom, prečo chceš pracovať práve u nás alebo čím sa Ti naša pozícia zapáčila na email [email protected] s predmetom JUNIOR GRAFIK.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafika, reklama, videoprodukcia, mediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita a grafické cítenie
- min. 1-2 roky praxe na podobnej pozícii
- samostatnosť
- tvorba produktových a reklamných videí

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3845006  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac