Vedúci pracovník oddelenia skladu a reklamácií

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od preukázaných schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Nitre – Lužianky, hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka (ženu/muža), ktorý vie veľmi dobre organizovať čas sebe aj kolektívu skladníkov a reklamačných technikov:
- Kontrola, riadenie a koordinácia tímu skladníkov a reklamačných technikov - riadenie 3-5 ľudí a rozdelenie práce medzi jednotlivých pracovníkov na dennej báze
- zodpovednosť za expedíciu, príjem tovaru a iné logistické aktivity
- kontrola denných objednávok a príprava sprievodných dokumentov
- obsluha VZV do 5 ton, nad 5 ton, práca s bočne vedeným vozíkom, PC, tabletom - požadujeme kandidáta, ktorý je aktívny vodič na VZV
- práca leadra, ale aj práca skladníka
- vykonávanie a organizácia inventúr
- Vyhotovenie dokumentov na evidenciu k reklamáciám, kontrola a príjem dobropisov, správa administratívnej agendy - práca v Money S5
- Telefonická a písomná komunikácia s obchodným tímom a zákazníkmi (v slovenskom jazyku)
- Operatíva súvisiaca s logistikou reklamovaného tovaru
- Spolupráca a komunikácia s tímom centrály v Bratislave a pobočkami spoločnosti v SR/ČR
- reportovanie nadriadenému

Jedná sa o mix pracovnej činnosti - v administratíve i sklade. Každý deň je iný, ak nemáte radi stereotyp, práca ideálna práve pre Vás.

- Pracovná doba je len v pracovné dni medzi 8:00 -17:00
- práca v príjemnom kolektíve v Nitre – Lužianky
- zázemie prosperujúcej a stále rastúcej spoločnosti Slovenskej spoločnosti so stabilným zázemím, ktorá je súčasťou veľkej medzinárodnej skupiny
- Priateľské a tímové pracovné prostredie, ktoré je orientované na výkon a kvalitu
- zaujímavá zľava na nákup oblečenia našej značky

Svoje CV spolu s motivačným listom a fotografiou nám zašlite na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Money S5 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Do tímu v Nitre – Lužianky hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedný, dynamický, flexibilný, bezúhonný, komunikatívny, samostatný a spoľahlivý. Skúsenosti s prácou v sklade sú nutnosťou, rovnako aj
práca s PC na užívateľskej úrovni (práca s interným skladovým systémom). Platné VZV oprávnenie, odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť problémy

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3334178  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac