950 - 1 400 EUR

Zámočník / Zvárač

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Pezinská 5104, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na spoluprácu živnostníka - zámočníka / zvárača na prácu prevažne s nerezovým materiálom. Výroba je väčšinou kusová a malosériová.
- Montáž technologických zariadení, potrubí a konštrukcií.
- Práca na strojoch ( strihanie, ohýbanie )
- Zváranie nerezových plechov metódou TIG pri výrobe potravinárskych strojov, zariadení a systémov podľa výkresovej dokumentácie
- Príprava materiálu a súčiastok za zváranie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

10€/h + variabilná časť za každý výkres +100€ bonus

- poskytnutie pracovného oblečenia
- parkovisko zdarma
- finančná odmena za každý zlepšovací na návrh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť NORMIT je lídrom na Slovenskom trhu vo výrobe zariadení pre potravinársky priemysel.

Máme takmer 20 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Brigádnická 1022/38 841 10 Bratislava - mestská časť Devín
841 10 Bratislava

Kontakt

ID: 3642469   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10€/h + variabilná časť za každý výkres +100€ bonus