Konštruktér (Strojárstvo)

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Pezinská 5104, Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mesačná hrubá mzda od 1500 až 1950 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovovanie kompletnej výkresovej dokumentácie a návrhov podľa zadaní
- 3D kreslenie, kompletovanie modelov
- príprava technických podkladov
- tvorba konštrukčnej dokumentácie- návrh materiálov, výkresy, postupy
- spolupráca pri testoch na zariadeniach
- riešenie možných komplikácií

- jednozmenná prevádzka 7:30 až 16:00 hod. v pracovné dni
- poskytujeme celozávodnú dovolenku počas Vianoc
- zaujímavá práca a vývoj inovatívnych zariadení
- parkovanie zdarma na firemnom parkovisku
- ku každému pristupujeme individuálne
- dobrý kolektív a dobré vedenie firmy
- stravné lístky
- dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
CATIA - Základy
AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výhodou je skúsenosť s prácou v 3D CAD systémoch,
• Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita
- technické vzdelanie
- čítanie technickej dokumentácie

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3451773  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná hrubá mzda od 1500 až 1950 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta + ďalšie odmeny