Сотрудник для подготовки коммерческих предложений

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 do 2000 + % от продаж

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Подготовка коммерческих предложений на русском языке, преимущественно, на оборудование для пищевой промышленности. Коммуникация с русскоговорящими заказчиками.

- высокое финансовое вознаграждение - зарплата составляет фиксированную часть + % от продаж.
- stravné lístky.
- возможны 13 и 14 з/п по результатам работы.

Обязательно наличия разрешение на работу в Словакии, živnosť или s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Русский язык - обязательно!!
Английский и другие языки - плюс.
Желательно опыт по продажам в технической области, идеально опыт в продаже оборудования.

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3411190  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 do 2000 + % от продаж