Nákupca/fakturant

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Pezinská, Malacky
Termín nástupu
15.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a dopytovanie materiálov a komponentov na zákazky
- porovnávanie cien - vyhodnotenie cenových ponúk - objednávka
- popis cien a priradenie dodaných komponentov, materiálu ku zákazkám
- riešenie reklamácií dodaných komponentov
- spracovanie rozpočtov výroby strojov podľa podkladov
- kooperácia so skladom a konštruktérmi
- zápis prijatých faktúr do systému - priradenie ku zákazkám
- úhrady príkazov
- vystavovanie odberateľských faktúr
- príprava všetkých podkladov pre účtovníčku vrátane dochádzky zamestnancov
- výdaj stravných lístkov a výplatných pások pre zamestnancov

jednozmenná pracovná prevádzka: 7,30h - 16,00h
parkovisko pre zamestnancov
mladý kolektív
zaujímavá práca

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu. Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikácia-jednanie s ľuďmi, finančná, ekonomická a technická gramotnosť

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3389991  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ + odmeny