Zvárač TIG + prípravár v Malackách

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Pezinská cesta 5104, 901 01, Malacky, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat 1000-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba nerezových nádrží a potrubí (nerezový plech)
- prípravár pre výrobú potravinárskych strojov, zariadení a systémov.

- perspektívna a stabilná práca
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možné ubytovanie v areáli firmy
- pracovný odev, ochranné pracovné pomôcky

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť NORMIT je lídrom na Slovenskom trhu vo výrobe zariadení.

Máme takmer 20 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

Spoločnosť disponuje veľmi presnými a najmodernejšími CNC výrobnými zariadeniami spoločností OKUMA, FLOW, BOLDRINI, MESSER, FRONIUS, JUTEC, TRUMPF, DAVI, MEGOBAL, LVD, ECKOLD, GRIEF, COMACA, BPR, GORNATI a EST TICINO

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Brigádnická 1022/38 841 10 Bratislava - mestská časť Devín
841 10 Bratislava

Kontakt

ID: 3182259   Dátum zverejnenia: 30.11.2017