C# Programátor

Normex, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do existujúceho teamu hľadáme nových kolegov alebo kolegyne ktorí budú pracovať na projektoch týkajúcich sa pdf formátu.
Návrh, vývoj, údržba, optimalizácia existujúcich produktov a pdf knižníc pre rôznych zákazníkov, na rôznych platformách a pre rôzne účely. Prevažná väčšina práce je v C#. Uplatníme aj špecifické znalosti ako UWP, XAML

Ponúkame:
- prácu v kancelárii alebo prácu doma s flexibilným pracovným časom,
- 1 dňové dovolenky bez schvaľovania,
- pravidelné team-building akcie,
- kurzy anglického jazyka,
- stravné lístky,
- home office, jeden deň v týždni povinná porada v Nitre

- flexibilný pracovný čas
- odborný rast
- práca s najnovšími technológiami
- individuálny prístup
- možnosť výberu projektu, technológie
- medzinárodný tím spolupracovníkov
- medzinárodné projekty

Informácie o výberovom konaní

mailom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

- znalosť PDF je výhodou ale nie podmienkou
- automatické, manuálne testovanie
- teamová práca: git, jira, confluence
- znalosti iných jazykov (java, scala, js ..) výhodou
- základné programátorské a matematické vedomosti sú nevyhnutné
- znalosti programovania grafiky výhodou (OpenGL, 2D a 3D libraries, OpenCV)
- snaha a schopnosť učiť sa
- znalosť AJ
- okolie Nitry výhodou, pravidelné porady v Nitre

Normex s.r.o. je IT spoločnosť založená v roku 1997, ktorá sa venuje vývoju software zameraného na digitálne dokumenty, formát PDF a technológie, ktoré s týmto formátom súvisia. Normex s.r.o. je od roku 2016 aktívnym členom PDF Asociácie ( https://www.pdfa.org/member/normex/ ) kde naši experti pracujú v rôznych skupinách na tvorbe nových štandardov PDF.

V súčasnosti máme širšie spektrum renomovaných zákazníkov z PDF sveta (napr. Adobe, Foxit software, Tracker software) pre ktorých dodávame rôzne technológie súvisiace s formátom PDF. Pracujeme na krátkodobých projektoch ako aj v dlhodobých partnerstvách.

Väčšina našich produktov sa týka formátu PDF, preto je znalosť niektorého z jeho aspektov výhodou (napr. printing, color management, 3D, rendering, encryption...). Práca je vhodnejšia pre kandidáta z Nitry a jej okolia ale vzhľadom na charakter a využívanie výhod home office nemusí byť ani väčšia vzdialenosť prekážkou.(máme kolegov so Stupavy aj z Komárna, hovorime slovensky, maďarsky, anglicky).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3991908  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac