Technický poradce

Norgips Sp. z o.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jednou z předních, nadnárodních a mezinárodních firem zabývajících se výrobou a distribucí stavebních materiálů; s ohledem na dynamický rozvoj hledáme vhodnou osobu na následující pozici:

Místo působení: oblast České republiky a Slovenské republiky

V mezinárodní organizační struktuře bude tato pozice součástí exportního oddělení a bude přímo podřízena regionálnímu managerovi

K úkolům osoby zaměstnané na této pozici bude mj. patřit:

· podpora a technické poradenství pro zákazníky, projektanty, investory;

· spolupráce s certifikačními úřady a zkušebními laboratoři za účelem vydávání a akceptace klasifikací a certifikátů;

· organizace a vedení školení pro odběratele;

· vypracovávání technických a marketingových materiálů;

· koordinace reklamačního řízení;

· samostatné vyhledávání investičních projektů a jejich zpracování.

Očekávané předpoklady ideálního kandidáta:

· ukončené vysokoškolské studium stavebního zaměření – titul Ing.

· znalost angličtiny

· znalost češtiny nebo slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího a automatické porozumění oběma jazykům

· orientace v systémech suché výstavby výhodou

· pokročilá znalost Microsoft Office a AutoCAD

· platné řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

· motivační mzdu odpovídající kvalifikaci a zkušenostem

· možnost osobního a profesního rozvoje v mezinárodních strukturách firmy

· osobní automobil a další nástroje nutné k realizaci svěřených úkolů

· dodatečná dovolená dle započtené praxe

Zájemce žádáme o zaslání CV (v češtině/slovenštině a angličtině) a motivačního dopisu.

Prosíme o umístění v dokumentech následujícího souhlasu se správou osobních údajů:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3179694  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.