750 - 1 200 EUR

Obsluha reštaurácie NORDSEE, Eurovea, Bory Mall

NORDSEE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu na trvalý úväzok, kde by ste sa cítili dobre v príjemnom kolektíve?
Hľadáte prácu na skrátený úväzok alebo popri štúdiu?
Tak sa neváhajte ozvať na našu ponuku, radi Vás privítame na osobnom pracovnom pohovore priamo v reštaurácii NORDSEE.

Náplň práce: obsuha zákazníkov v reštaurácii NORDSEE, práca v kuchyni pri príprave jedál, upratovanie a udržiavanie čistoty na prevádzke.
Práca je vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť pracovať.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,50e netto + dalsie odmeny

Možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie s tým spojené.
• Interné odmeňovanie zamestnancov.
• Zľava 30% na stravu pre zamestnancov v reštaurácii NORDSEE.
• Príplatok za každý odpracovaný rok.
• Stravné lístky

Vybratí uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor priamo na prevádzku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vyžaduje sa zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, dlhoročne pôsobiaca v oblasti gastronómie. Možnosť karierného rastu.

Adresa spoločnosti

NORD FOOD SK
Hviezdoslavovo námestie 15
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Karlík
Tel.: +421917845867
E-mail: poslať životopis
ID: 3579834   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,50e netto + dalsie odmeny