Junior špecialista inžinierskej činnosti v stavebníctve

NORDING, s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacfinálna mzda bude odrážať prípadné predchádzajúce skúsenosti kandidátky/kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš odbornejšiu prácu v oblasti inžinieringu stavieb? Máš základné znalosti a rád/rada by si sa posunul/a odborne ďalej?
Pridaj sa do nášho tímu, pomôžeme Ti naučiť sa orientovať, komunikovať, riešiť situácie. Získaš skúsenosti, no musíš chcieť a byť zodpovedný/á.

- práca v odbornej inžinieringovej kancelárii stabilnej na trhu
- osobný prístup - malý tím, budeš priamo v centre diania
- nápomocní kolegovia, od ktorých vieš získať skúsenosti a odbornosť
- stereotyp u nás nenájdeš
- radi Ťa podporíme Ťa v raste a budeme nápomocní
- flexibilná pracovná doba
- čiastočná možnosť práce na home office
- ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a znalostiam v požadovanej problematike
- zaujímavá práca , ktorá nie je monotónna
- možnosť kariérneho rastu
- mobilný telefón, notebook

- technické myslenie, schopnosť čítať projektové dokumentácie stavieb všetkých stupňov
- aktívne sledovanie a štúdium legislatívy v oblasti stavebného práva
- dôsledná evidencia dokumentov, sledovanie termínov, spracovanie harmonogramov a reportov
- samostatnosť, dôslednosť, zmysel pre detail, zodpovednosť, komunikačné zručnosti, vytrvalosť, trpezlivosť, proaktívny prístup k práci, schopnosť pracovať samostatne aj v kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / stavebné / právnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Gmail - Základy
Google disk a google dokumenty - Základy

Poskytujeme komplexné služby v oblasti inžinierskej činnosti v stavebníctve. Našich klientov sprevádzame počas celého schvaľovacieho procesu investičnej výstavby. Zabezpečíme všetko od prípravy a posúdenia investičného zámeru až po kolaudáciu. Keďže sme pri projektoch od začiatku, v každej etape dokážeme pomôcť klientovi vyhnúť sa možným rizikám ešte predtým, ako sa objavia. Ale to by nebolo možné bez toho najvzácnejšieho, čo v NORDINGU máme. Bez skvelých ľudí a ich dlhoročných skúseností. Tešíme sa na spoluprácu.
ID: 4778783  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac