Obchodný manažér

Nordia s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
1 200 EUR/mesiac+ percentuálny podiel z predaja (+ 300-2000 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Obchodný manažér:

  • Tvorba cenovej kalkulácie a cenových ponúk
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Vycestovanie za zákazníkom a obstaranie prvotných podkladov
  • Príprava podkladov pre výrobu
  • Organizácia výrobných zákaziek v náväznosti na objednávanie materiálu
  • Plánovanie a koordinácia obchodných aktivít
  • Identifikácia nových obchodných príležitostí
  • Analýza a vyhodnocovanie trhu a konkurencie

Typický deň na pracovnej pozícii Obchodného manažéra:

  • Ranné stretnutie s obchodným tímom na zhrnutie predchádzajúceho dňa a plánovanie aktivity na nasledujúci deň
  • Komunikácia so zákazníkmi a obstaranie prvotných podkladov pre konkrétnu objednávku

Pracovná doba typická pre pozíciu Obchodný manažér:

  • Pracovný čas na plný úväzok (40 hodín týždenne)
  • Flexibilný pracovný čas vzhľadom na potreby obchodu a zákazníkov

  • Pružný pracovný čas podľa dohody
  • Služobné auto k dispozícii
  • Základná mzda + bonusy za výsledky
  • Možnosť kariérneho rastu

- ponuky záujemcov posielajte mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- možnosť a ochota pracovať nad rámec svojich povinností
- aktívny prístup k práci
- technické myslenie
- základný prehľad ekonomika, skladové hospodárstvo
- komunikatívnosť
- nekonfliktnosť

Firma sa zaoberá výrobou a montážou tieniacej, bránovej a plotovej techniky. Vznikla v roku 1995 a vo svojej oblasti patrí medzi lídrov na trhu.
info na stránke www.nordia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1074010  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac