Výživovy poradca pre Nutriadapt clinic Prešov

NORDBELL s.r.o.

Levočská, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Asap
870 - 1 700 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy prislúcha aj motivačná variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naplň práce

- seriózna/ zmysluplná práca na zabehnutej klinike
- konzultácie, koučing, motivovanie s klienta
- diagnostika klienta metódou bioimpedancie
- príprava individuálnych výživových plánov na základe rozboru krvi a intolerancií /histamín, lepok a pod./
- spolupráca s lekárskou radou
- nie je nutné "zháňať si" klientov - zaistená klientela
- systém pravidelných školení a dovzdelávania
- vlastná asistentka :-)

Čo od vás očakávame?

- Nadšenie a disciplínu. Ponúkame skvelé služby a vďaka vášmu nadšeniu a disciplíne budeme spoločne meniť životy našich klientov k lepšiemu.
- Radi sa rozprávate s ľuďmi, pomáhate im a doťahujete veci do konca? Presne vás hľadáme.
- Radi pracujete s počítačom? Túto záľubu u nás využijete. Zhruba 30% času budete pracovať v MS Office a na internete.
- Dochvíľnosť a pracovitosť.
- Hľadáme primárne niekoho s vyššou odbornou školou v odbore.

Napíšte nám, nech Vás môžeme pozvať na osobné stretnutie :-)
Nezabudnite zaslať Váš životopis s fotografiu.

práca na 32 hodín týždenne na pobočke +1 deň práca z domu

Čo u nás získate?

- Pracovať s nami budete v samostatnej a skvele vybavené kancelárii.
- Budete mať dobrý pocit z toho, že vaša práca má zmysel.
- Všetkých kolegov v našom tíme si veľmi vážime a preto vás aj riadne odmeníme.
- Cez víkend radšej odpočívame než pracujeme.
- Čaká vás vynikajúci kolektív s veľkou dávkou elánu, kde 100% nasadenie je odmenené skvelými benefitmi
- zaistená klientela
- pravidelné školenia

A tu sú dôvody, prečo o tejto ponuke nepochybovať a hneď poslať svoj životopis práve nám.
1. Sme jednotka na trhu- sieť 85 poradní Nutriadapt na SK a CZ. Tým sa nechceme chváliť , naopak je to drina a znamená to zodpovednosť voči našim klientom i zamestnancom a podľa toho sa k nim chováme.
2. Ponúkame najviac ucelený a prepracovaný systém vzdelávania zamestnancov v českej a slovenskej republike. Naši zamestnanci si môžu naviac doplniť i vzdelanie v oblastiach ako je výživa športovcov, detí a diabetikov a pod. Budete sa môcť oprieť o tým predných odborníkov v oblasti výživy a lekárstva.
3. Ponúkame vám istotu fixnej mzdy + odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výživa ľudí, diétna sestra, verejné zdravotníctvo,výživový špecialista, nutričný poradca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie voči klientom
- pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu
- znalosť v obore zdravia a dietológie
- vzdelanie: výživa ľudí, biológia, zdravotníctvo, biochémia, dietna sestra , FTVŠ a pod.
- kurzy: Welko, ATAC, Nutris, ...
- ochotu a schopnosť neustále sa vzdelávať

NUTRIADAPT Weight management Clinic je priekopníkom inovatívnych metód v oblasti výživového poradenstva a starostlivosti.

Zameriavame sa na redukciu telesnej hmotnosti s následnou dlhodobou starostlivosťou.
Vyvinuli sme svetovo ojedinelý koncept osobných výživových smerov, plánov a programov.
Staviame na viac ako 15-ročnej praxi a skúsenosti našich zakladateľov.
NUTRIADAPT Weight Management Clinic je vyhľadávaná pre svoju odbornosť, profesionalitu a prozákaznícku orientáciu.

Všetci v NURTIADAPT Weight Management Clinic si uvedomujeme, že redukcia hmotnosti je sama o sebe ťažká a nepríjemná. Práve preto vynakladáme veľké úsilie na to, aby sme v každom momente našej práce poskytovali nadštandardnú starostlivosť a pomohli každému, kto k nám príde, dosiahnuť vytýčený cieľ.
Spoločnosť NORDBELL s.r.o. prevádzkuje franchizing spoločnosti Sunkins zaoberajúca sa výživovým poradenstvom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4490896  Dátum zverejnenia: 14.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac