Samostatný stavebný technik

Noran s.r.o.

Nobelová, 34, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
fix dohodou podľa schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pracovníkov na stavbe
- práca s meracou technikou (nivelačný prístroj), vymeriavanie.
- komunikácia so zodpovednými zástupcami investora a dozorom
- príprava, vedenie, riadenie a odovzdanie stavebného diela
- práca prevažne mimo sídla spoločnosti

Budú spresnené na pohovore.
Jedná sa o balík.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme niekoho ako ste Vy!

Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebníctve a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám Váš životopis.
Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce , ktorá Vás baví.

Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť samovzdelávať sa sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.
Skúsenosti v oblasti stavebníctva sú nutné.

Rastúca stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2012.
Zaoberáme sa výstavbou priemyselných, dopravných, občianskych stavieb na kľuč, inžinierskymi stavbami a výstavbou komunikácií a spevnených plôch.
Možnosť kvalifikačného rastu a odborných školení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3260014  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix dohodou podľa schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu.