Vodič kamiónu Nemecko

NOPUS s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného vozidla, ťahača návesov v Nemecku, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného, zodpovednosť za zverené motorové vozidlo

Práca na dlhodobý pracovný pomer s nástupom ihneď, vhodná aj pre cudzincov
Bývanie na náklady zamestnávateľa
Veľmi dobré platové podmienky

Informácie o výberovom konaní

K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti NOPUS s.r.o.,
Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splňajú predpoklady pre vodiča MKD. Budeme sa snažiť odpovedať všetkým uchádzačom na ich zaslané žiadosti a životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

* znalosť nemeckého jazyka je vítaná
* bezúhonnosť
* držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča, vodičský preukaz C,E-C95
* platné psychotesty
* uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej z krajín EÚ

Spoločnosť je založená ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti
ID: 3236278  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2700