Process Engineer / Procesný inžinier

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac13. Plat 14. Plat Príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu tímu, kde môžete využiť svoje schopnosti a rozvíjať svoj profesijný potenciál !

Náplň práce :

Optimalizácia výrobných procesov.
Zodpovedať za správne nastavenie procesov.
Návrh a realizácia opatrení pre plynulý proces výroby.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami.
Zavádzať nové pracovné a výrobné postupy.

Požiadavky:

Prax na pozícii technológ / procesný inžinier.
Vzdelanie technického smeru.
Spoľahlivosť, zodpovednosť.

Ponúkame:

13.Plat
14.Plat
Možnosť keriérneho rastu v stabilnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Bonusy/Prémie
Príspevok na stravu
Príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4783696  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac