Production Manager

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Košice, Česko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Riadenie zamestnancov výrobného tímu;
Neustále celostné rozvoj a školenie členov výrobného tímu.
Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP).
Vytváranie a optimalizácia prostredia na dosiahnutie stanovených cieľov.
Návrhy na optimalizáciu organizačných štruktúr.
Zefektívňovanie a popis procesov.
Účasť na tvorbe rozpočtu prevádzky.
KPI
Spravovanie a hlásenie definovaných ukazovateľov riaditeľovi prevádzky.
Navrhovanie a realizácia stratégií pridelených oblastí.

Požadujeme:

Technické vzdelanie
Znalosť anglického jazyka.
Znalosť výrobných procesov.
Samostatnosť, komunikačné a organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu.
Schopnosť riadiť a motivovať zamestnancov.
Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti

Ponúkame:

Stabilné a expandujúce prostredie medzinárodnej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
25 dní dovolenky.
Multisport + stravenky.
Široké spektrum firemného vzdelávania.
Veľmi zaujímavé bonusy a prémie.
Ročný bonus.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa vyznačuje stabilným medzinárodným postavením, inovatívnym prístupom k výrobe a zameraním na efektívnosť a kvalitu vo vývoji automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4779836  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac