Plant Production Control & Logistics Manager

NonStop Consulting Ltd

Místo práce
Trnava
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 4 000 EUR/měsícVýše mzdy se odvíjí od zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komplexní odpovědnost za řízení logistických aktivit závodu
• Komplexní a včasné zajišťování materiálů pro výrobu
• Komplexní a včasné zajišťování dodávek konečným zákazníkům
• Vést logistický tým a stanovovat PC& cíle, podílet se na rozvoji
• Monitorování logistických procesů, příprava plánu prodeje a provozu
• Analýza a reportování výsledků do centrály

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost osobního i profesního růstu v úspěšné nadnárodní společnosti s využitím cizích jazyků
• Zajímavé platové ohodnocení
• Penzijní a životní pojištění
• Široké spectrum firemních benefitů
• K dispozici automobil i pro osobní účely
• Služební telefon a notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Baví Vás práce v dynamickém prostředí automobilového průmyslu? Jste otevřen novým výzvám? Pro našeho klienta – TIER1 automotive hledáme zkušeného kandidáta na pozici Plant Production Control & Logistics Manager so mezinárodní společnosti..

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP, jiný ERP systém - Základy
PC Dovednosti - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Automotive

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4479052  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/měsíc