Technológ montáže

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Nitra Region
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13. plat a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie stabilných a efektívnych výrobných, montážnych a kontrolných procesov
stanovenie, zavedenie a optimalizácia pracovných postupov a technologických procesov
plánovanie usporiadania výrobných zariadení a pracovných miest
projektovanie, obstarávanie, uvádzanie do prevádzky a preberanie strojov a zariadení, nástrojov a prípravkov
plánovanie, podporovanie a presadzovanie zlepšovacích návrhov, racionalizačných opatrení a kontinuálneho procesu zlepšovania

- príplatok na dopravu
- 13. plat a 14. plat
- 2x ročne extra dochádzkový bonus
- DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
- ďalšie mimoriadne odmeny
- nadštandardné lekárske prehliadky
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- odborné školenia (aj v zahraničí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Firma je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarske zameranie vyhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VŠ strojárskeho zamerania – prax 2 roky

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4074601  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac