Reagujte bez životopisu

IT Technik pre automatizáciu /PLC programátor

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Nitra Region
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac13. plat a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolovať systémy a IT činnosti pre správu, bezpečnosť, kontrolu, archiváciu prog. strojov na sieti
Podieľať sa návrhov/implementácií/dodržiavaní bezpečnostných štandardou a strategických interface-ov
Zabezpečovať návrh bezporuchovej sieťovej komunikáciu v rámci linky/liniek (Ethernet, Profinet, Profibus, ... )
Diagnostikovať poruchy sieťovej komunikácia v rámci linky/liniek v oblasti automatizácie PLC
Spolupracovať pri posudzovaní plnoautomatických liniek (sieťového zamerania), špecifikácia náhradných dielov/komponentov

- príplatok na dopravu
- 13. plat a 14. plat
- 2x ročne extra dochádzkový bonus
- DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
- ďalšie mimoriadne odmeny
- nadštandardné lekárske prehliadky
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- odborné školenia (aj v zahraničí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Firma je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarske alebo elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy
Administrácia SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

Elektrotechnická vyhláška min. §22
Znalosť programovanie PLC Siemens (Step7, TIA), C++, C#, databáz sú výhodou

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4074593  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac