4 000 - 5 000 EUR Reagujte bez životopisu

Senior IT Manager

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
4 000 - 5 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Senior IT Manager**

Můj klient aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici IT Manager v Nitrianskom kraji.
Jedná se o velmi dynamickou pozici, kde budete stěžením bodem pro veškeré IT operace v daném regionu + budete mít možnost vést své vlastní interní i externí projekty.

Náplň práce:

• Zastřešení IT operací a projektů pro daný region
• Pravidelná komunikace se zákazníky i externisty
• External a Internal Project Management
• Komunikace napříč departmenty pro zajištění hladkého chodu vašich operací a projektů
• Tréning a Coaching méně zkušených pracovníků v rámci týmu

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
• Praxi na obdobné pozici ve výrobní, nebo logistické firmy
• Zkušenost s projektovým managementem
• Anglický jazyk na plynulé úrovni
• Strategické a analytické myšlení
• Výborné komunikační schopnosti - „Born Leader“
• Motivaci se dál rozvíjet v rámci firmy – neznáte slovo „Comfort-Zone“

Pokud Vás pozice zaujala a máte potřebné zkušenosti, neváhejte odpovědět vaším životopisem v AJ.

Challenge Accepted?

Teším na další spolupráci!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3500

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodní a stabilní korporát s mnoha možnostmi, jak se dál rozvíjet.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Management

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NonStop Consulgint Ltd
25 Canada Square
E14 5LQ London
Veľká Británia

Kontakt

Kontaktná osoba: Mikuláš Černý
Tel.: +420 270 006 603 Int. Ext.: 3520
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3806481   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3500