Obchodno - Administratívny pracovník - /čka/ - Košice

NOMIland s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 11, Košice
Termín nástupu
15.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hrubá mzda: 660,-euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybavovanie dopytov a objednávok - nejde o aktívne ponúkanie produktov.
Komunikácia slovom a písmom.

Evidovanie objednávok, fakturácia, vybavovanie telefonických dopytov.

Rôzne administratívne práce súvisiace s našou činnosťou

Administratívna práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti v oblasti distribúcie tovarov do Materských škôl.

Stravné lístky, ostatné informácie na pohovore,

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA NA ZARADENIE do výberového konania:

PRAX v Administratíve minimálne 1 rok.

PRAX v Administratíve - OBCHODU a Distribúcie / nie štátna správa/ minimálne 1 rok a skúsenosť s vybavovaním objednávok a telefonickej komunikácie.

Motivačné listy so životopisom v Slovenskom JAZYKU zasielajte na email.

Odpovedáme iba úspešným uchádzačom.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

1

Nutné je zaslať životopis a Motivačný list napísaný v Slovenskom jazyku.

PRAX v Administratíve - OBCHODU a Distribúcie minimálne 1 rok a skúsenosť s vybavovaním objednávok a telefonickej komunikácie.

Požadujeme : komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie a asertivitu.

Spol. NOMILAND, s.r.o. je už od roku 1996 lídrom v distribúcií tovarov a vybavenia pre Materské školy v SR, ČR a HU.
Spol. NOMILAND, s.r.o zamestnáva viac ako 50 zamestnancov.
Sme kreatívna a inovatívna spoločnosť v oblasti výroby a dizajnu vybavenia pre Materské školy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Magnezitárska 11
040 13 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Štefan Fejko
Tel.: +421905369665
E-mail: poslať životopis
ID: 3419313   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hrubá mzda: 660,-euro