Finance controller

NOKUCHiKUSHi, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
1.5. - 1.6.2021, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacnástupná mzda od 1300 Eur, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hodnotenie a kontrola finančnej situácie a pripravovanie finančných analýz v holdingu
spoločností (NOKUCHiKUSHi, s.r.o., CIPI, s.r.o., Titan-Tatraplast s.r.o., YELL Cuisine s.r.o.,
YELL Design s.r.o., PELA s.r.o., QEM, s.r.o.)
- pravidelné vypracovávanie finančných reportov, cash flow
- kontrola výdavkov, nastavenie budgetov
- ročné plány
- pohľadávky – záväzky v spoločnostiach
- mesačné uzávierky (štvrť-ročné, polročné)
- kontrola nákladov po strediskách v spoločnostiach
- finančná analýzy doby obratu zásob atď.
- komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- komunikácia s účtovníčkami, s audítormi
- vypracovanie podkladov pre banky
- pomoc pri vypracovaní projektov pre EU fondy
- príprava investičných projektov technológie – výpočet návratnosti
- zmluvné dokumentácie, nájmy, fakturácie
- pomoc pri správe informačných systémov, nastavenie

služobné auto, notebook, telefón

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- skúsenosť s controllingom 5 rokov
- analytické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť,
komunikatívnosť, asertivita
- schopnosť učiť sa nové
- skúsenosť s ERP programami – výhodou

Spoločnosť NOKUCHiKUSHi s.r.o. vznikla v roku 2009 a je materskou spoločnosťou viacerých úspešných firiem, ktoré sú jednotkami vo svojich oblastiach.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4040473  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac