Tazatel / Anketár v obchodním centru v Košicích

NOEMATA s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Průzkum trhu v nákupním centru v Košicích. Tazatel by měl být především komunikativní a neměla by mu dělat problém práce se zákazníky.

Dotazník je krátký na cca 8 minut a týká se spokojenosti s nákupním centrem a obchody.
NEjedná se o prodej ani se nesbírají kontaktní údaje.
Pracovní doba 4-8 hod / den v průběhu otevírací doby centra 10 - 20 hod.

Termín 17. – 23.6. 2019 v Košicích
Požadavky: věk minimálně 18let, příjemné vystupování, možnost odpracovat alespoň dva dny z celého termínu

Možnost spolupráce na živnost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

NOEMATA s.r.o je ryze českou společností s vlastním kapitálem, která byla založena v roce 2008. Její zakladatelé se pohybují v oblasti marketingu, výzkumu trhu a sběru dat od roku 1996.

Jsme výzkumná agentura se zaměřením na marketingové a sociální výzkumy.

Nabízíme rychlé, kvalitní a kreativní řešení Vašich problémů se zapojením moderních technologií do dané problematiky. Poskytujeme služby a servis, na které se můžete spolehnout. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka.
ID: 3690848  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5