Elektrotechnik špecialista - zabezpečovacie systémy, správca PCO

NODUS s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.5.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž, zapájanie, programovanie a servis elektronických zabezpečovacích systémov PARADOX, Jablotron , analógových-hybridných-IP kamerových systémov IP-Hikvision, dochádzkových systémov RS Alfa, údržba a starostlivosť o prenosové cesty GSM, GPRS, Radio, PCO Net-G, 1Box, montáž elektroinštalácie, bezdrôtových technológií súvisiacich s EZS a kamerovým systémom ,

- požadujeme minimálne 2 ročnú prax priamo na pozícii technik EZS a kamerových systémov
- životopis a aktuálnou fotografiou zašlite do 08.03.2020 na mail : [email protected]
- výberové konanie bude uskutočnené v sídle spoločnosti na Triede SNP č. 61 Košice, dňa 13.3.2020 od 09,00 do 12,00 h - výberové konanie uskutoční Ing. Ducár a Ing. Hegedúš

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, platnosť odbornej spôsobilosti podľa § 22 Vyhl. č.508/2009Zb.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
OpenOffice.org Draw - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- bezúhonnosť §13, spoľahlivosť § 14, zdravotná spôsobilosť § 15 a odborná spôsobilosť § 16 v zmysle znenia zák.č. 473/2005Z.z.,
- hľadáme pracovníka, ktorý má skúsenosti s montážou, zapájaním, programovaním a servisom EZS, kamerových systémov, EPS, dochádzkových systémov, -
- má znalosť EZS systémov PARADOX a Jablotron, technológie Net-G, 1Box, presonových ciest GSM, GPRS, Radio, kamerových systémov analógových-hybridných-IP Hikvission, dodchádzkových systémov RS Alfa,
- skúsenosť s elektroinštaláciou a štruktúrovanou kabelážou,
- znalosť v IP, bezdrôtových a informačných technológií súvisiacich s EZS a kamerovými systémami,
- skúsenosť s vytváraním cenových ponúk a projektovej dokumentácie s tým súvisiacej
- má manuálnu a technickú zručnosť, technické myslenie, orientáciu na detail a čítanie technickej dokumentácie
- je samostatný, kreatívny, s aktívnym a tímovým prístupom k plneniu úloh

Sme stabilná súkromná bezpečnostná služba s pôsobením od roku 2002.
Prevádzkujeme :
- strážnu službu, vrátane výkonu ochrany prepráv financií. Dodávku služby vykonávame pre objekty výrobného typu (nie nákupné centrá).
- prevádzkujeme PCO SRP s vlastnou zásahovou jednotkou,
- prevádzkujeme technickú službu prostredníctvom vlastných technikov, vykonávame montáž a servis pre elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, dochádzkové systémy a GPS systémy do automobilov
- prevádzkujeme detektívnu službu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2427003  Dátum zverejnenia: 21.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac