Elektrotechnik

NODUS s.r.o.

Miesto práce
Trieda SNP 61, Košice
Termín nástupu
23.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
850,-- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž, zapájanie, programovanie a servis elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, EPS, dochádzkových systémov
- PARADOX, Jablotron, RS Alfa

Informácie o výberovom konaní

- požadujeme minimálne 2 ročnú prax na pozícii technik EZS
- životopis a aktuálnou fotografiou zašlite do 15.10.2017 na mail : nodus@mail.t-mobile.sk
- výberové konanie bude uskutočnené v sídle spoločnosti na Triede SNP č. 61 Košice, dňa 17.10.2017 od 9,00h do 13,00h - výberové konanie uskutoční Ing. Hegedúš

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, platnosť odbornej spôsobilosti podľa § 22 Vyhl. č.508/2009Zb.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
OpenOffice.org Draw - základy

Počítačové znalosti - programátor

.NET - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

hľadáme pracovníka, ktorý má skúsenosti s montážou eletroinštalácie a štruktúrovanej kabeláže,
má znalosť v oblasti kamerových systémov analógových, hybridných, IP
- má znalosť v IP, bezdrôtových a informačných technológiách,
- má manuálnu a technickú zručnosť,
- má technické myslenie, orientáciu na detail, vie čítať technickú dokumentáciu,
- je samostatný, kreatívny, aktívny s tímovým prístupom k plneniu úloh

Sme stabilná súkromná bezpečnostná služba s pôsobením od roku 2002.
Prevádzkujeme :
- strážnu službu, vrátane výkonu ochrany prepráv financií. Dodávku služby vykonávame pre objekty výrobného typu (nie nákupné centrá).
- prevádzkujeme PCO SRP s vlastnou zásahovou jednotkou,
- prevádzkujeme technickú službu prostredníctvom vlastných technikov, vykonávame montáž a servis pre elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, dochádzkové systémy a GPS systémy do automobilov
- prevádzkujeme detektívnu službu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trieda SNP 61
04011 Košice
ID: 2427003   Dátum zverejnenia: 6.10.2017